مشاوره حقوقی حرفه ای و تخصصی

مشاوره حقوقی به صورت تخصصی و حرفه ای – اینترنتی ، حضوری و تلفنی , مشاوره در دو معنای عام و خاص به کار برده می شود همانطور که میدانیم رشته حقوقی به عنوان یکی از رشته های تحصیلی در دانشگاه مطرح بوده و به واسطه تحصیل این رشته مشاغل مرتبط با آن نیز قابل انتخاب خواهد بود . جهت دریافت مشاوره با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید :

برخی از مشاغل وابسته به رشته حقوق نیازمند اخذ مجوز و پروانه مخصوص می باشد به عنوان مثال وکالت دادگستری ، سردفتری اسناد رسمی ، کارشناس رسمی دادگستری و… باید توجه داشت مشاوره حقوقی نیز از زیر مجموعه های وکالت بوده و مطابق قانون انجام مشاوره صرفاً از جانب وکلای دادگستری مجاز و مورد تایید می باشد .

مشاوره حقوقی توسط عباس اسدی

مشاوره حقوقی به ارائه مشاوره ای تخصصی نسبت به بخش خاصی از علم حقوق اطلاق میشود در واقع علم حقوق متشکل از زیر مجموعه های بسیار متنوعی از جمله امور حقوقی ، امور کیفری ، امور اداری و عمومی ، امور بین الملل و … می باشد.

مشاوره حقـوقـی صرفاً منحصر به اختلافات مالی و روابط کاری افراد نبوده بلکه شامل تمامی گرایش‌های حقوق می شود.

ملاک و معیار سایت حقوقی عباس اسدی از مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری ، ارائه مـشاوره تخصصی درتمامی اختلافات افراد ناشی از قراردادها مالی ، تجاری و یا اختلافات خانوادگی و پرونده های کیفری می باشد.

فهرست
مشاوره تلفنی رایگان